הכירו את האנשים של אלרם

אנו מנהלים את הפרויקטים שלנו ללא פשרות, באופן אישי וצמוד יחד עם מספר שותפים לדרך, קבלנים מובילים, מהנדסים ואדריכלים מהשורה הראשונה ויועצים אשר נבחרו בקפידה.. קבלן לביצוע פרויקט של אלרם יבחר רק לאחר שיהיו לו הוכחות והיסטוריה של איכות בנייה ללא פשרות וכמובן תוך שקיפות לדיירי הבית.

חברת אלרם בעלת צוות מומחים ויועצים בעלי ניסיון ומקצועיות מהמובילים בשוק הנדלן לרבות: עורכי דין, יועצים כלכליים, שמאים, אדריכלים, מפקחים, מהנדסים ומנהלי פרויקטים.

על אילו מתקשרת החברה עם יועצי תנועה, קרקע, אינסטלציה, חשמל, מיזוג אוויר, בטיחות, נוף וקונסטרוקטורים מהטובים בענף. צוות זה מלווה כל פרויקט למן הרגע הראשון הכולל בחינה מדויקת ומדוקדקת של הבניין הן מבחינה תכנונית והן מבחינה משפטית בכדי שלחברה ולדיירים יהיה הביטחון המלא בהצלחת הפרויקט.

בניין שמבוצע על ידינו זוכה לטיפול של בניין בוטיק וליווי צמוד ושוטף שלנו כמפקחים וכמנהלים של הביצוע עד לשלב של מסירת הדירות אליכם . יתרון זה יובהר ויראה לכם במהלך העבודה עמנו ובעת בניית הבית.


אלרם יזמות עסקית בנדלן בע"מ הינה חברה אשר רתמה את ניסיונם רב השנים של בעליה היזמים וניסיונם העשיר בניהול תכנון ויזום ערב רב של פרויקטים הכוללים: מיזמי מגורים בתחום ההתחדשות העירונית, ליוויי ויעוץ ליזמים ומיזמי מגורים.

חברת אלרם מתמחה באיתור פרויקטים המתאימים למימוש הזכויות הניתנות במסגרת תמ"א 38 הריסה ובניה מחדש ולרבות: תמא חיזוק ותוספת על הקיים הכולל: חיזוק המבנה כנגד רעידות אדמה, שיפוץ וחידוש המבנה פנימית וחיצונית, התקנת מעלית, הסדרי חנייה, פיתוח סביבתי והשבחת שווי הבניין והדירות ללא כל עלות כספית מצד הדיירים.

קרא עוד>
 

באלרם כוח האדם המקצועי, הניסיון, האיכות והמחשבה יוצרים יחד את ההצלחה

המטה היזמי