הכירו את האנשים של אלרם

אנו מנהלים את הפרויקטים שלנו ללא פשרות, באופן אישי וצמוד יחד עם מספר שותפים לדרך, קבלנים מובילים, מהנדסים ואדריכלים מהשורה הראשונה ויועצים אשר נבחרו בקפידה.. קבלן לביצוע פרויקט של אלרם יבחר רק לאחר שיהיו לו הוכחות והיסטוריה של איכות בנייה ללא פשרות וכמובן תוך שקיפות לדיירי הבית.

חברת אלרם בעלת צוות מומחים ויועצים בעלי ניסיון ומקצועיות מהמובילים בשוק הנדלן לרבות: עורכי דין, יועצים כלכליים, שמאים, אדריכלים, מפקחים, מהנדסים ומנהלי פרויקטים.

על אילו מתקשרת החברה עם יועצי תנועה, קרקע, אינסטלציה, חשמל, מיזוג אוויר, בטיחות, נוף וקונסטרוקטורים מהטובים בענף. צוות זה מלווה כל פרויקט למן הרגע הראשון הכולל בחינה מדויקת ומדוקדקת של הבניין הן מבחינה תכנונית והן מבחינה משפטית בכדי שלחברה ולדיירים יהיה הביטחון המלא בהצלחת הפרויקט.

בניין שמבוצע על ידינו זוכה לטיפול של בניין בוטיק וליווי צמוד ושוטף שלנו כמפקחים וכמנהלים של הביצוע עד לשלב של מסירת הדירות אליכם . יתרון זה יובהר ויראה לכם במהלך העבודה עמנו ובעת בניית הבית.


חזון החברה

החברה רואה ביישום תמ"א 38 כנגד רעידות אדמה, שליחות לאומית ואידיאולוגית ושמה לה למטרה לבצע את משימתה על הצד הטוב ביותר תוך כדי הקניית ביטחון ואמינות לדיירי הבניין בהצלחתה.
כוח האדם המקצועי, הניסיון, האיכות והמחשבה יוצרים יחד את ההצלחה.

בחברת אלרם בוררת בקפידה יתרה את הפרויקטים שאליה היא נכנסת כיזמית היות ואיכות המוצר הסופי חשובה לנו מאוד ומהווה בעצם את חלון הראווה של החברה. אנו שואפים לבניה שתשאיר רושם רב על הסביבה ותהיה עבורנו חותם איכות בולט בעיר, כפי שעשינו עד כה, ןלכן כשנשתמש במונח בניין בוטיק תבינו שאנו לוקחים כל בניין לידינו כפרויקט אישי כאילו שאנו בונים את בית החלומות שלנו .

אנו מנהלים את הפרויקטים שלנו ללא פשרות, באופן אישי וצמוד יחד עם מספר שותפים לדרך, קבלנים מובילים, מהנדסים ואדריכלים מהשורה הראשונה ויועצים אשר נבחרו בקפידה.

קבלן לביצוע הפרויקט יבחר רק לאחר שיהיו לו הוכחות והיסטוריה של איכות בנייה ללא פשרות וכמובן תוך שקיפות לדיירי הבית.

 

באלרם כוח האדם המקצועי, הניסיון, האיכות והמחשבה יוצרים יחד את ההצלחה

המטה היזמי